Na Wydziale Historycznym odbyła się inauguracja roku akademickiego!

2 października 2018 roku Dziekan Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego – prof. UW dr hab. Małgorzata Karpińska – uroczyście rozpoczęła rok akademicki 2018/2019. Podczas uroczystości, która odbyła się we wspaniałych wnętrzach Sali Kolumnowej, dr hab. Tomasz Nowak wygłosił wykład inauguracyjny pt.: „Od dworu królewskiego do kampusu uniwersyteckiego, czyli gamelan jawajski widziany oczami muzykologa”. Wykładowi towarzyszył koncert zespołu gamelanowego.

W uroczystości wzięła udział społeczność naszego wydziału w tym m. in. Prorektor UW ds. studentów i jakości kształcenia prof. UW dr hab. Jolanta Choińska-Mika, władze naszego wydziału oraz dyrektorzy instytutów wchodzących w jego skład.